LEARN TO SKATE

Kurs dla początkujących dzieci:

Zarejestruj się: https://www.szczecinnorthstars.com/kurs-jazda-na-lywach

Podczas tego sześciotygodniowego kursu dzieci (4-8 lat) nauczą się podstaw jazdy na łyżwach i bezpieczeństwa.

Po zakończeniu kursu dzieci otrzymają certyfikat ukończenia kursu, z tym certyfikatem dziecko będzie mogło dołączyć do programu hokejowego Northstars lub kontynuować naukę jazdy na łyżwach, ale za wyższą cenę.

Program szkoleniowy został opracowany przez Neila Walsky’ego, byłego zawodowego hokeistę i certyfikowanego instruktora USA hokeja z 30-letnim doświadczeniem w jeździe na łyżwach i 10-letnim doświadczeniem w szkoleniu jako trener łyżwiarstwa i hokeja dla dzieci. 

Uczestnicy nauczą się jak prawidłowo zakładać łyżwy i akcesoria ochronne (ochraniacze na kolana, łokcie, rękawice i kaski). Nauczą się również najbezpieczniejszego sposobu wstawania i spadania z łyżew. Lekcje będą koncentrować się na stawianiu kroków (aby się poruszać) i zatrzymywaniu się, zachowując prawidłową technikę.

Pod koniec pierwszej lekcji dziecko będzie się czuło znacznie pewniej i zyska większą świadomość jazdy na łyżwach. Najszybszym sposobem na naukę jest zabawa, a my zadbamy o to, byś cieszył się każdą minutą naszych lekcji.

ROLKUJĄCE SZKOŁY

Halo halo halo, super wiadomości❗Otwieramy regularną szkółkę łyżwiarską dla dorosłych i dzieci! ⛸Rolkujące szkoły zapraszają Was na naukę i doskonalenie jazdy na łyżwach w każdy wtorek o godzinie 18:00 od 5 grudnia! 

Zapisy tutaj ▶ https://bit.ly/zapisynałyżwyrs

Nabory czas start❗Decyduje kolejność zgłoszeń ☺️

Więcej informacji telefonicznie ☎ 731-164-108 oraz na stronie www.rolkiszczecin.pl