O nas

Lodowisko Szczecin - Lodogryf - zdjęcie
Lodowisko Szczecin - Lodogryf - zdjęcie2
Lodowisko Szczecin - Lodogryf - zdjęcie3
Lodowisko Szczecin - Lodogryf - zdjęcie4

Najnowocześniejsze lodowisko w mieście, a zarazem największe w okolicach Szczecina. Powierzchnia tafli 1800m2, czyli tzw. lodowisko pełnowymiarowe (30x60m). Wypożyczalnia łyżew ma na swoim stanie łyżwy figurowe i hokejowe w rozmiarach od 26 do 47.

Na obiekcie znajduje się pawilon gastronomiczny z szerokim menu oraz smaczną i tanią kuchnią. Obok usytuowane jest kamienne ognisko, gdzie można się ogrzać i/lub usmażyć kiełbaski. Lodowisko Szczecin to także SklepHokejowy.Com, najstarszy sklep internetowy w Polsce (rok zał. 2004) w tej branży, gdzie znajduje się największy wybór łyżew oraz akcesoriów łyżwiarskich w promieniu 400km.

Na lodowisku zainstalowany jest Elektroniczny System Obsługi Klienta (płacisz tylko za efektywny czas spędzony na lodzie). Nie ma tutaj sztywnego podziału na tury. Dzięki temu można na przykład chwilę pojeździć na łyżwach, zrobić sobię małą przerwę (czas się zatrzymuje) na ciepły posiłek i ponownie wrócić na lód.

To wszystko sprawia, że nasze lodowisko to najlepsze miejsce jakie możesz wybrać jeśli chcesz wybrać się na łyżwy w Szczecinie.